RAZGOVARALO SE I O NIS-U: Đurić sa zamenikom državnog sekretara SAD! Srbija u Vašington poslala čitav tim da se glas srpskog lobija što glasije čuje! (FOTO)
Ministar spoljnih poslova Republike Srbije Marko Đurić sastao se u Vašingtonu, tokom boravka u Sjedinjenim Američkim Državama, sa zamenikom državnog sekretara SAD Kristoferom Landauom.